slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Niewielu kierowców dysponuje własnym garażem lub możliwością parkowania samochodu pod wiatą. Zdecydowana większość aut parkowana jest na ulicy, pod przysłowiową chmurką i o ile w czasie lata nie ma z tym większego problemu, to zimą, przy intensywnych opadach śniegu, pojawia się konieczność każdorazowego odśnieżania samochodu przed jazdą. Jak robić to w prawidłowy sposób, by nie narazić się na mandat karny?

Musimy pamiętać, że mandat karny grozi nam zarówno za jazdę nieodśnieżonym samochodem, jak i za odśnieżanie auta przy włączonym silniku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Drogowego, pojazd uczestniczący w ruchu drogowym nie może zagrażać bezpieczeństwu innych uczestników – znajdujący się na samochodzie śnieg może spaść z auta w czasie jazdy i uderzyć w jadący tuż za nim pojazd. Dlatego, zanim wyruszymy w drogę, musimy oczyścić nie tylko przednią i tylną szybę auta, boczne lusterka, światła i tablice rejestracyjne, ale także jego dach. Warto pamiętać również o innym przepisie Kodeksu Drogowego, który mówi, że konstrukcja, wyposażenie i utrzymanie pojazdu musi zapewniać kierowcy dostateczne pole widzenia i wygodne warunki do korzystania z wszystkich urządzeń przeznaczonych do kierowania, hamowania, sygnalizacji i oświetlenia drogi z możliwością jej stałego obserwowania. Jeśli zatem przed wyruszeniem w drogę nie usuniemy śniegu z szyb, świateł i lusterek, grozi nam za to mandat karny w wysokości od 20 do 500 złotych. Co ciekawe, na mandat karny narażamy się również wówczas, gdy nie usuniemy śniegu z tablic rejestracyjnych. W takiej sytuacji naliczony zostanie nam nie tylko mandat, ale i punkty karne.

Żeby było ciekawiej, na mandat karny narażają się również wszyscy Ci kierowcy, którzy odśnieżają swój samochód przy włączonym silniku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za pozostawienie samochodu z włączonym silnikiem na miejscu postojowym w terenie zabudowanym przez czas dłuższy niż 60 sekund, grozi mandat karny wysokości od 100 do 300 złotych (100 zł za włączony silnik, więcej za nadmierną emisję spalin). Dlatego, zanim odpalimy silnik swojego auta, wcześniej powinniśmy je dokładnie odśnieżyć. Czy przepis jest życiowy? To inna kwestia. Jeśli nie chcemy popaść w konflikt z prawem, powinniśmy jednak o tym pamiętać.

By zminimalizować ryzyko otrzymania mandatu, zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy zimą, radzimy zarezerwować sobie kilka minut ekstra na oczyszczenie samochodu z zalegającego na nim lodu lub śniegu. Na szczęście zimy w ostatnich latach nie były zbyt śnieżne i miejmy nadzieję, że również w tym roku aura okaże się łaskawa dla kierowców parkujących swe auta pod chmurką. Jeśli nie, pamiętajmy o wożeniu ze sobą dużej szczotki, która przyspieszy zbieranie śniegu z całego auta.

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790