slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

By samochód osoby został dopuszczony do ruchu, prócz jego rejestracji w urzędzie, wymagane jest również wykonanie jego przeglądu technicznego w uprawnionej do tego celu Stacji Kontroli Pojazdów. W przypadku nowych aut pierwszy przegląd należy wykonać przed upływem trzech lat od momentu ich rejestracji, następny przegląd po kolejnych dwóch latach, a później już co roku.

Co sprawdzane jest podczas przeglądu rejestracyjnego?

Uprawniony diagnosta kontroluje wszystkie podstawowe elementy techniczne pojazdu, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jego użytkowania. Sprawdzana jest przede wszystkim sprawność układu hamulcowego i zawieszenia, sprawność działania świateł oraz poziom emisji spalin. Diagności kontrolują również stan szyb i ogumienia. Sprawdzają, czy samochód wyposażony jest w zalegalizowaną gaśnicę oraz trójkąt ostrzegawczy. Kontrolowany jest również ogólny stan nadwozia i podwozia. W przypadku zaawansowanej korozji lub poważnych uszkodzeń karoserii diagnosta może odmówić dopuszczenia samochodu do ruchu, zatrzymując dowód rejestracyjny pojazdu.

Jak kończy się przegląd?

Przegląd rejestracyjny auta może zakończyć się na dwa sposoby. Jeśli auto jest sprawne, wnosimy opłatę za przegląd (aktualnie jest to kwota 98zł plus 1zł opłaty na CEPiK) i otrzymujemy pieczątkę do dowodu rejestracyjnego, która jest potwierdzeniem dopuszczenia samochodu do ruchu. Jeśli auto nie zostanie dopuszczone do ruchu, wnosimy opłatę za przegląd, musimy usunąć wskazane przez diagnostę usterki i przyjechać na ponowny przegląd auta. Oczywiście ponownie płacimy za sprawdzenie elementu, który musieliśmy naprawić.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje auto przejdzie przegląd rejestracyjny, podjedź do serwisu samochodowego realizującego typowe przeglądy techniczne w niższej cenie – część warsztatów taką usługę wykonuje gratis! Podczas rutynowego przeglądu mechanik sprawdzi hamulce, układ wydechowy, amortyzatory, zawieszenie, układ kierowniczy, zbieżność kół i świateł. Jeśli podczas badania wyjdzie jakaś usterka, możesz ją od razu usnąć i z już naprawionym autem udać się na przegląd rejestracyjny.

Na pełen przegląd samochodu zapraszamy do naszego autoserwisu w Pruszkowie.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790