slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Jak się do niego przygotować?

Dojazd do miejsca wypoczynku własnym samochodem to w przypadku czteroosobowej rodziny zwykle dość duża oszczędność pieniędzy, które można spożytkować w inny, atrakcyjny sposób. Podróż własnym samochodem to również możliwość indywidualnego rozplanowania trasy przejazdy, zwiedzenia większej ilości miejsc i co równie ważne, zyskanie większej niezależności i swobody – możesz skrócić lub wydłużyć czas pobytu w danym miejscu, zmienić miejsce wypoczynku itd.

Do podróży własnym autem warto jednak odpowiednio się przygotować, tak by wyprawa przebiegała w sposób bezpieczny i komfortowy dla wszystkich jej uczestników. O czym zatem należy pamiętać?

Sprawdź opony – jeśli planujesz dłuższą, letnią podróż, koniecznie zaopatrz się w opony przeznaczone do jazdy letniej. Sprawdź stan ich bieżnika i zadbaj o odpowiednie ciśnienie powietrza. Niemal na każdej stacji paliw znajdziesz ogólnodostępny kompresor, który pozwoli na szybkie dopompowanie powietrza do żądanej wartości. Nie zapomnij o sprawdzeniu i uzupełnieniu powietrza w kole zapasowym. To bardzo ważne dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa podróży. Gdy złapiesz gumę na trasie, nie będziesz musiał korzystać z pomocy drogowej. Sam zmienisz koło i dojedziesz do najbliższego zakładu wulkanizacji opon.

Sprawdź światła – wybierając się w dłuższą trasę, wymień przepalone żarówki na nowe. O ile jazda po dobrze oświetlonych drogach w mieście, nawet z jedną przepaloną żarówką nie jest szczególnie uciążliwa i niebezpieczna, to już jazda po słabo lub w ogóle nieoświetlonych drogach za miastem może stać się naprawdę groźna. Gdy wszystkie żarówki są sprawne, warto zabrać ze sobą zapas tych najważniejszych. Dzięki temu w przypadku przepalenia jednej z żarówek, gdy jesteś w trasie, nie będziesz zmuszony do ich poszukiwania na stacjach paliw – odnosi się to przede wszystkim do aut wyposażonych w nietypowe rodzaje żarówek samochodowych, które są niedostępne na każdej stacji.

Serwis klimatyzacji – jeśli Twój samochód jest wyposażony w klimatyzację, przed wyjazdem w dłuższą podróż warto odwiedzić serwis klimatyzacji. Serwis sprawdzi poziom czynnik i stan techniczny całego układu. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek podczas podróży. Jazda w mocno rozgrzanym aucie jest nie tylko niekomfortowa i bardziej mecząca, ale i zwyczajnie niebezpieczna. Odwodniony organizm wolniej reaguje, a to stwarza realne niebezpieczeństwo kolizji lub groźnego w skutkach wypadku samochodowego.

Pamiętaj o oleju i innych płynach technicznych – przed dłuższą podróżą sprawdź poziom oleju silnikowego, a jeśli dawno go nie wymieniałeś/wymieniałaś, będzie to najlepszy moment, by to w końcu zrobić. Przy okazji wymień również filtr oleju i filtr powietrza. Przed wyjazdem warto także sprawdzić poziom innych płynów technicznych, przede wszystkim poziom płynu hamulcowego i chłodniczego. Pamiętaj również o uzupełnieniu poziomu płynu do spryskiwaczy.

Aktualna mapa – czas klasycznych map w wersji papierowej bezpowrotnie minął i dziś na rynku rządzą ich elektroniczne wersje. Z okazji wyjazdu możesz zaopatrzyć się w profesjonalną nawigację samochodową – pamiętaj o zaktualizowaniu map jeszcze przed wyjazdem. Możesz również skorzystać z nawigacji zainstalowanej na swoim smartfonie. W tym przypadku warto zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową i wygodny uchwyt do telefonu. Pamiętaj również, że do obsługi popularnych aplikacji takich jak Mapy Google potrzebujesz stałego dostępu do sieci. Podróżując poza granicami kraju, koszt impulsów w ramach roamingu może okazać się bardzo wysoki.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój samochód jest sprawny umów się do Klaksona na przegląd.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790