slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Samochód, podobnie jak każde inne urządzenie mechaniczne, zawsze może się popsuć. Zwykle posłuszeństwa odmawiają mocno wyeksploatowane, leciwe pojazdy, jednak od czasu do czasu psują się również samochody praktycznie nowe. O ile z prostymi usterkami można poradzić sobie na własną ręką, to już w przypadku bardziej złożonych awarii, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie zlokalizować, potrzebna będzie pomoc fachowca.

Znalezienie warsztatu samochodowego to dziś żaden problem. Tego typu podmiotów na rynku działa całe mnóstwo. Problemem może okazać się jednak dotarcie do właściwego fachowca, który będzie wiedział, co zrobić z uszkodzonym autem. Warto pamiętać, że wiele warsztatów samochodowych specjalizuje się w naprawie wybranych marek samochodów. Niektórzy mechanicy zajmują się wyłącznie elektromechaniką, inni naprawami silników, a jeszcze inni blacharką. Jak zatem dotrzeć do odpowiedniego fachowca?

Po pierwsze, warto zastanowić się nad lokalizacją warsztatu. Najlepiej szukać mechaników w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania, tak by dostawienie samochodu na warsztat i później jego odbiór nie wymagał od nas konieczności przemierzania wielu kilometrów autobusem lub taksówką. Oczywiście lokalizacja warsztatu nie jest priorytetem, jednak zaprzyjaźniony mechanik w zasięgu ręki (w okolicach naszego domu) to wielki atut, który wart jest nawet nieco wyższej ceny usługi.

Po drugie, gdy już zapoznamy się z listą okolicznych warsztatów samochodach, zawężamy ją do tych firm, które są w stanie zrealizować naprawę naszego auta – gdy uszkodziliśmy zawieszenie, z listy wykreślamy warsztaty blacharskie, elektromechaników czy mechaników specjalizujących się w wymianach układów wydechowych. Po zawężeniu listy przyglądamy się opiniom klientów – w dobie powszechnego dostępu do sieci nie ma niczego prostszego od zapoznania się z komentarzami osób, które korzystały z usług konkretnego warsztatu.

Po trzecie, gdy wyselekcjonowaliśmy wąską grupę mechaników wartych zainteresowania, powinniśmy się z nimi skontaktować i dopytać o ceny oraz czas realizacji usługi. Niestety w wielu warsztatach, zwłaszcza tych lepszych, na naprawę auta będziemy musieli poczekać kilka dni. Co do ceny naprawy, to praktycznie żaden mechanik nie poda dokładnego kosztu, może jednak powiedzieć cenę orientacyjną. W przypadku typowych napraw tj. wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych, elementów układu wydechowego czy zwieszenia, dobre warsztaty mają jednak gotowy cennik usług i bez problemu go udostępniają. Niektóre warsztaty oferują również możliwość udostępnienia auta zastępczego na czas naprawy i jeśli takiego pojazdu potrzebujemy, warto również o to dopytać.

W dotarciu do dobrego mechanika mogą pomóc również opinie bliskich znajomych czy członków rodziny. Jeśli im ufamy, warto z takich podpowiedzi skorzystać.

Autoserwis Klakson z Pruszkowa zaprasza do siebie. Mamy sprawdzonych mechaników, którzy uporają sie z każdą usterką.

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790