slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Samochodowy silnik to serce każdego pojazdu. W związku z tym, że jest to najważniejszy element techniczny każdego auta, musimy się z nim odpowiednio obchodzić. Dbając o silnik w swoim samochodzie, wydłużymy jego żywotność i zmniejszamy koszty związane z bieżącą eksploatacją samochodu – silnik w dobrym stanie to gwarancja mniejszego spalania paliwa i mniejszego zużycia oleju. Jak zatem dbać o silnik w swoim samochodzie?

Kondycja samochodowego silnika w dużym stopniu zależy od naszego stylu jazdy. Duże obciążenia, na jakie narażona jest centralna jednostka napędowa auta, w oczywisty sposób przekładają się na krótszą żywotność silnika. Dlatego ruszając autem, warto robić to powoli, tak by silnik stopniowo zyskał optymalną temperaturę pracy. Oczywiście w nowych samochodach nie musimy odczekiwać kilku minut, by silnik się dogrzał. Nie powinniśmy jednak od razu wchodzić na zbyt wysokie obroty. Poza tym warto pamiętać, że jazda na zbyt niskich obrotach również w niekorzystny sposób wpływa na stan technicznych silnika. Wartość obrotów należy zatem dostosować do sytuacji na drodze i nauczyć się umiejętnej zmiany biegów. 

By samochodowy silnik przez dłuższy czas pozostawał w dobrej kondycji, należy pamiętać o regularnej wymianie oleju i bieżącym kontrolowaniu jego poziomu. Dzięki temu unikniemy sytuacji zbyt słabego smarowania silnika, co w szybkim czasie prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń w jego wnętrzu. Używamy oleju zalecanego przez producenta i wymieniamy go tak często, jak wskazuje instrukcja – raz na rok lub po przejechaniu określonej liczby kilometrów. Gdy oleju ubywa, systematycznie go dolewamy. Warto sięgać po oleje silnikowe lepszej jakości, które gwarantują lepsze smarowanie w szerokim zakresie temperatur, latem i zimą, dzięki czemu spalanie jest mniejsze, a silnik nie jest narażony na zbyt duże obciążenia, zwłaszcza przy rozruchu.

Pamiętamy także o korzystaniu z paliw dobrej jakości. Wielu kierowców nie zwraca na to większej uwagi, tymczasem dobrej jakości paliwa zawierają domieszki szlachetnych substancji zapewniających jeszcze lepsze smarowanie, a tym samym w korzystny sposób wpływających na kondycję centralnej jednostki napędowej auta.

A w razie jakichkolwiek problemów z silnikiem warsztat samochodowy w Pruszkowie - Klakson zaprasza. Zdiagnozujemy usterkę i naprawimy każdy samochód! Umów się na wizytę.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790