slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Długa trasa to prawdziwe wyzwanie dla wytrzymałości każdego, zwłaszcza mniej doświadczonego kierowcy. Mijają kolejne godziny jazdy, pejzaż za szybą zlewa się w jedność, droga wydaje się nie mieć końca. Zaczyna spadać koncentracja, zmęczenie bierze górę i zanim się zorientujemy, już przysnęliśmy.

Sen atakuje znienacka, o czym mogą zaświadczyć tysiące kierowców, którym zdarzyło się usnąć za kółkiem i cudem uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem. Część kierowców niestety nie ma tyle szczęścia, co zwykle kończy się bardzo tragicznie.

Podstawową przyczyną zaśnięcia za kierownicą jest zmęczenie. Niestety nie zawsze możemy wsiadać do auta w pełni wypoczęci. Niekiedy sytuacja wymusza na nas konieczność jazdy przy dużym zmęczeniu. Jak radzić sobie w takiej sytuacji? W jaki sposób uniknąć zaśnięcia za kółkiem?

Najprostszym sposobem na senność jest sen! Często wystarczy zaledwie 15-20 minut drzemki, by zregenerować nadwątlone siły i w miarę bezpiecznie kontynuować dalszą jazdę. Jeśli czujemy się zmęczeni, warto zatem zjechać na najbliższy parking i spróbować się przesypać, choćby przez kilkanaście minut.

Kolejnym niezawodnym sposobem na przynajmniej chwilowe przywrócenie koncentracji jest mocna kawa lub napój energetyczny. Warto jednak pamiętać, że tego typu dopalacz ma krótkotrwałe działanie i nie dostarczy nam wystarczającej ilości energii na dłuższą drogę.

Pobudzający efekt uzyskamy również poprzez włącznie nawiewu zimnego powietrza i skierowanie go na swoją twarz. Alternatywnym rozwiązaniem może być uchylenie okna, tak by szum drogi i pęd powietrza wymuszał na nas ciągłą koncentrację. Wielu kierowców chwali sobie również pobudzającą moc rytmicznej muzyki. Jeśli podróżujemy w dwie lub więcej osób, najlepszym remedium na senność będzie zwykła rozmowa. Oczywiście przy skrajnym zmęczeniu nie warto ryzykować i jeśli czujemy, że nasze siły są na wyczerpaniu, powinniśmy zjechać na najbliższy parking i zwyczajnie odpocząć.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790