slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Czy też zdarzyło Ci się podjechać pod dystrybutor paliwa od niewłaściwej strony? Zaprzątnięci mnóstwem spraw niekiedy zapominamy o rzeczach, wydawać by się mogło zupełnie oczywistych. Naturalnie, jeśli danym modelem auta poruszamy się od dłuższego czasu, z pewnością będziemy pamiętać, po której jego stronie producent umieścił wlew paliwa. Jeśli jednak często zmieniamy auta lub dopiero oswajamy się z nowo kupionym samochodem, o pomyłkę na stacji paliw nietrudno.

Na szczęście, nawet jeśli się pomylimy i podjedziemy pod dystrybutor z niewłaściwej strony, nikt nam z tego powodu głowy nie urwie. Wystarczy przestawić auto i po problemie. Jeśli jednak w sposób szczególny zależy Ci na tym, aby unikać tego typu pomyłek, poniżej znajdziesz podpowiedzi, jak raz na zawsze rozwiązać tego typu problem.

Po pierwsze, spójrz na kontrolkę stanu paliwa w swoim aucie. W większości nowych modeli pojazdów i w zdecydowanej większości aut poruszających się po polskich drogach, przy lampce sygnalizującej poziom paliwa znajduje się niewielka strzałeczka. Kierunek tej strzałki oznacza stronę, po której w Twoim aucie znajduje się wlew paliwa. Nie musisz zatem wychodzić z samochodu, by sprawdzić, którą stroną auta podjechać pod dystrybutor paliwa.

Po drugie, warto zapamiętać, że wlew paliwa w większości marek aut europejskich zlokalizowany jest po prawej stronie samochodu, a po lewej stronie w przypadku pojazdów marek azjatyckich, przede wszystkim japońskich i koreańskich. Jeśli zatem jeździsz Audi, Renault, Volvo, BMW, Skodą, Mercedesem, Oplem, Volkswagenem, Fiatem czy Seatem, najprawdopodobniej wlew paliwa w Twoim aucie będzie zlokalizowany po jego prawej stronie – po prawej stronie znajdują się również wlewy paliwa w popularnych markach aut amerykańskich tj. Ford. Jeśli natomiast jesteś właścicielem/właścicielką samochodu marki Toyota, Mazda, Mitsubishi, Kia, Nissan, Lexus, Hyundai czy Honda, wlew paliwa najprawdopodobniej będzie znajdował się z lewej strony Twojego auta.

Jeśli wciąż się mylisz, nie przejmuje się. Przestawienie auta na stacji paliw to nie zbrodnia i nikt nie powinien robić Ci z tego powodu żadnych uwag czy problemów.

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790