slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Samochodowa klimatyzacja to prawdziwe wybawienie w czasie największych, letnich upałów. Dzięki niej jazda po zatłoczonych ulicach w okresie wakacji staje się znacznie bardziej komfortowa. Co ciekawe, z klimatyzacji w aucie możemy i powinniśmy korzystać również w chłodniejszych miesiącach roku, zwłaszcza przy wysokiej wilgotności powietrza połączonej z niskimi temperaturami. Klimatyzacja pomoże ograniczyć zjawisko parowania samochodowych szyb, a tym samym przyczyni się do poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze.

Zasada działania samochodowej klimatyzacji jest dość prosta. Cały układ składa się z dwóch części, nisko- i wysokociśnieniowej, i zbudowany jest z kilku połączonych w spójną całość rurek (tworzy układ zamknięty), sprężarki i skraplacza. W rurkach znajduje się czynnik chłodzący, który odpowiada za chłodzenie powietrza wewnątrz auta. Schłodzenie powietrza staje się możliwe dzięki sprężaniu i rozprężaniu czynnika chłodniczego. Przy okazji powietrze przepływające przez klimatyzację zostaje pozbawione wilgoci i to, co jest jedną z wad samochodowej klimatyzacji w czasie lata (suche powietrze może szkodzić na gardło), w czasie jesieni i zimy staje się jej atutem. Klimatyzacja samochodowa w chłodnych miesiącach roku pozwala pozbyć się charakterystycznej mgiełki, jaka osadza się na szybach wewnątrz samochodu.

Z klimatyzacji samochodowej warto korzystać także z innego względu. Z uwagi na charakterystykę konstrukcji, uruchomiona klimatyzacja zużywa się wolniej od takiej, z której korzystamy tylko w wybranych miesiącach roku. Z punktu widzenia trwałości i niezawodności działania klimatyzacji, w nowych samochodach warto mieć włączoną ją stałe, niezależnie od pory roku. Oczywiście włączona klimatyzacja to nieco większe zużycie paliwa (z uwagi na stale włączoną sprężarkę), ale przy najnowszych modelach samochodów i instalowanych w nich układach klimatyzacyjnych, ilość paliwa potrzebnego do obsługi sprężarki jest naprawdę minimalna (na 100km przy włączonej sprężarce zużyjesz dziesiąte części jednego litra oleju lub benzyny). 

Nie zapominaj o regularnym serwisowaniu klimatyzacji. Dbanie o właściwy poziom czynnika chłodzącego i oleju w sprężarce to gwarancja skutecznego i bezawaryjnego działania samochodowej klimatyzacji przez maksymalnie długi czas.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790