slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Krótszy dzień, mniejsza ilość słońca i na ogół znacznie częstsze opady deszczu to główne symptomy nadchodzącej jesieni. Załamanie pogody zwykle przekłada się również na trudniejsze warunki podczas jazdy autem, a tym samym na większe rysko stłuczki lub groźniejszego w skutkach wypadku drogowego.

Jak przygotować siebie i swoje auto do jesieni? O czym warto pamiętać, by podróżowanie jesienią było równie bezpieczne, jak jazda samochodem podczas suchego i słonecznego lata?

Noga z pedału gazu – jeśli chcesz uniknąć niebezpiecznego poślizgu, pamiętaj o dostosowaniu prędkości jazdy do aktualnych warunków na drodze. Większa wilgotność powietrza, mokra jezdnia i zalegające na drogach liście to zabójcze zestawienie, które w prosty sposób może doprowadzić do groźnego w skutkach poślizgu lub nawet wypadku. Prędkość należy ograniczyć przede wszystkim na zakrętach i w miejscach, w których na drodze zalegają duże ilości liści.

Pielęgnacja samochodu – jesień to najlepszy czas na dokładne oczyszczenie wnętrza auta z drobin piasku i innych zabrudzeń zalegających w nim od czasu wakacji. Jesienią, gdy temperatury powietrza są jeszcze dodatnie, możemy na spokojnie wyprać samochodową tapicerkę, wyczyścić kokpit i samochodowe szyby, które następnie warto zabezpieczyć warstwą specjalnego preparatu zapobiegającego parowaniu. Jesienią warto również zatroszczyć się o samochodowy lakier, nakładając na niego warstwę dobrej jakości wosku. To ograniczy szybkie zabrudzenie samochodu i ułatwi jego mycie.

Pamiętaj o wycieraczkach – w związku z tym, że jesienią na ogół więcej i częściej pada, warto pomyśleć o wymianie wycieraczek na nowe – gdy stare wycieraczki zostawiają na szybach nieestetyczne smugi, nie ma na co czekać. Nowe wycieraczki w pozytywny sposób wpłyną nie tylko na komfort, ale i na bezpieczeństwo jazdy, zwłaszcza podczas opadów deszczu. Można również pomyśleć o nałożeniu na szyby specjalnego preparatu – niewidzialnej wycieraczki, który przyspieszy spływanie kropli deszczu z powierzchni szyby.

Zatroszcz się o elektrykę – większa wilgotność w powietrzu to również większe ryzyko zawilgocenia odsłoniętych przewodów elektrycznych. Przed nastaniem zimy warto zajrzeć pod maskę samochodu i upewnić się, czy wszystkie przewody elektryczne są dobrze zaizolowane. Warto sprawdzić również poziom naładowania samochodowego akumulatora i jeśli jest on niski, wyjąć akumulator z auta i przy pomocy prostownika doładować go. W pełni naładowany akumulator to mniejsze ryzyko przykrej niespodzianki w postaci auta, które po zimnej nocy nie będzie chciało odpalić – doładowanie akumulatora na zimę będzie szczególnie ważne dla kierowców, którzy rzadko jeżdżą swoim autem i na ogół poruszają się na krótkich dystansach.

Pamiętaj o sprawdzeniu klimatyzacji/wentylacji – jednym z jesiennych utrapień kierowców jest ciągłe parowanie szyb. Żeby ograniczyć parowanie przedniej szyby, należy zadbać o zmniejszenie poziomu wilgotności wewnątrz auta. Dlatego wraz z nastaniem jesieni warto odwiedzić serwis klimatyzacji i sprawdzić sprawność jej działania. Przy okazji można pomyśleć o wymianie filtra kabinowego na nowy lub przynajmniej o oczyszczeniu kanałów wentylacyjnych z zalegających w nich zanieczyszczeń.

Zabezpiecz uszczelki i zamki w drzwiach – jesień to czas pierwszych przymrozków i jeśli nie chcesz uszkodzić uszczelek w drzwiach swojego auta, pamiętaj o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Gumowe uszczelki warto nasmarować wazeliną techniczną, sylikonem lub innego rodzaju środkiem o właściwościach natłuszczających. Warto również pomyśleć o nasmarowaniu zamków, tak by drobiny wilgoci znajdujące się wewnątrz mechanizmu zamka, nie doprowadziły do jego zamarznięcia, gdy temperatura powietrza spadnie poniżej zera.

Na jesienny przegląd samochodu zaprasza autoserwis Klakson. Zadzwoń, umów się.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790