slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Samochodowa chłodnica to jeden z najważniejszych elementów technicznych każdego auta wyposażonego w silnik spalinowy. Urządzenie o charakterystycznej konstrukcji, składające się z wielu rzędów pionowo lub poziomo ułożonych rurek, odpowiada za odprowadzanie ciepła z cieczy wychodzącej z wnętrza silnika. Chłodnica jest niezbędnym elementem odpowiadającym za utrzymywanie odpowiedniej temperatury pracy silnika spalinowego, zapobiegającym jego nadmiernemu przegrzaniu lub wychłodzeniu, co zwykle skutkuje jego uszkodzeniem.

Za utrzymywanie optymalnej temperatury cieczy chłodniczej odpowiada nie tylko chłodnica, ale także współpracujący z nią termostat, który w razie potrzeby otwiera lub zamyka przepływ cieczy chłodniczej i tym samym reguluje temperaturę pracy silnika spalinowego. W schładzaniu cieczy przepływającej przez chłodnicę pomaga również wentylator, który zwykle załącza się przy wysokich temperaturach powietrza, na przykład wówczas, gdy samochód przez dłuższy czas stoi w korku.

Trzeba pamiętać, że samochodowa chłodnica, podobnie jak każdy inny element techniczny pojazdu, z czasem również ulega zużyciu, koroduje i przestaje realizować powierzoną jej, podstawową funkcję. Jeśli jednak odpowiednio o nią zadbasz, z pewnością zachowa wysoką sprawność działania przez dłuższy czas. O czym zatem warto pamiętać?

Przede wszystkim należy zadbać o jakość płynu chłodniczego. Ten powinien być wymieniany co 3-5 lat. Należy również pamiętać o monitorowaniu poziomu płynu chłodniczego i w razie potrzeby uzupełniać go wodą demineralizowaną lub tym samym rodzajem cieczy chłodniczej. Przy okazji wizyty w warsztacie samochodowym warto również poprosić o sprawdzenie poziomu krzepliwości płynu chłodniczego, zwłaszcza jeśli między czasie rozcieńczaliśmy go wodą demineralizowaną. Unikamy dolewania do chłodnicy zwykłej wody kranowej, która może przyczynić się do powstania osadów z kamienia i przyspieszyć korozję.

A w razie jakichkolwiek awarii zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego, gdzie zajmiemy się naprawą szybko i skutecznie. Zadzwoń, umów się na wizytę.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790