slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Klimatyzacja to dziś standardowy element wyposażenia niemal wszystkich nowych samochodów osobowych, który w olbrzymim stopniu wpływa na komfort jazdy autem, zwłaszcza na dłuższych trasach, w czasie największych letnich upałów. Każdy kierowca, który posiada auto wyposażone w klimatyzację, z pewnością docenia wartość tego elementu samochodowego wyposażenia. Niestety nie każdy kierowca pamięta o regularnym czyszczeniu samochodowej klimatyzacji. Dlaczego jest to takie ważne?

Okresowe czyszczenie klimatyzacji wykonuje się przede wszystkim z uwagi na komfort prowadzenia pojazdu, a także ze względu na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni, które z czasem pokrywają powierzchnię parownika i przy włączonej klimatyzacji przedostają się do samochodowego wnętrza. Typowym tego objawem jest nieprzyjemny zapach wydostający się z kratek wentylacyjnych przy włączonej klimatyzacji/wentylacji. Warto pamiętać, że drobiny pleśni mogą stanowić nie lada zagrożenie dla naszego zdrowia, zwłaszcza dla zdrowia osób cierpiących na choroby układu oddechowego, z osłabioną odpornością, a także dla alergików.

Jak zdezynfekować samochodową klimatyzację?

 • Metoda piankowa (tradycyjna) – sięgamy po specjalny preparat dezynfekujący w sprayu i spryskujemy nim wnętrze przewodu wentylacyjnego prowadzącego do parownika. Ta metoda dezynfekcji jest najprostsza i najtańsza, ale i najmniej dokładna, a przez to nie w pełni skuteczna. Niestety przy pomocy sprayu nie jesteśmy w stanie oczyścić całej powierzchni parownika, przez co drobiny pleśni i grzybów rozwijających się na jego powierzchni mogą przetrwać i szybko się odrodzić.
 • Metoda ultradźwiękowa – w tej metodzie korzysta się ze specjalnego urządzenia rozpylającego środek dezynfekujący, tak by mógł spenetrować każdy zakamarek wnętrza układu samochodowej klimatyzacji, przede wszystkim okolice parownika. Dezynfekcja przy pomocy ultradźwięków to metoda dość skuteczna, niestety niemożliwa do przeprowadzenia przy pomocy wszystkich dostępnych na rynku preparatów dezynfekcyjnych.
 • Ozonowanie – to proces dezynfekcji polegający na wprowadzeniu do wnętrza auta ozonu – gaz zabójczy dla wielu gatunków grzybów, pleśni i bakterii. Do ozonowania potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i czas. Zaletą tego rozwiązania jest oczyszczenie nie tylko układu samochodowej klimatyzacji, ale także odświeżenie całego wnętrza samochodu. W ten sposób możemy pozbyć się z auta większości nieprzyjemnych zapachów.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790