slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

slajd-wrzesien-01

Warsztat samochodowy Pruszków

Zdiagnozujemy usterkę, szybko i profesjonalnie naprawimy.

DobryMechanik2

slajd-wrzesien-02

Auto-serwis Klakson

Zapraszamy do naszego nowoczesnego warsztatu samochodowego.

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Wiosna to idealny moment na wykonanie przeglądu samochodowej klimatyzacji i tym samym, na przygotowanie się do nadchodzących upałów i wakacyjnych wyjazdów. Niestety w ostatnich latach ceny czynników klimatyzacji poszybowały w górę, co wiąże się z wprowadzeniem bardziej rygorystycznych norm ochrony środowiska, a przez to typowa usługa nabicia klimatyzacji w znaczący sposób również wzrosła. Droższe są także same przeglądy i naprawy, co wiązać należy z koniecznością wyposażenia serwisów w sprzęt potrzebny do obsługi nowego gazu.

Klimatyzacja w samochodach produkowanych od 2017 roku wykorzystuje nowy rodzaj, znacznie droższego czynnika – czynnik R1234yf. Jego produkcja jest mocno ograniczona, a dystrybucja ściśle kontrolowana, co w oczywisty sposób wpływa na końcową cenę produktu. W związku z pojawieniem się na rynku nowego czynnika wzrosły również ceny na stary czynnik klimatyzacji R134a, powszechnie wykorzystywany w samochodach starszej generacji. Jest on dziś trudniej dostępny, a przez to znacznie droższy. Już w środku sezonu letniego 2018 roku pojawiły się pewne problemy z dostępem do starego czynnika, a koszt nabicia samochodowej klimatyzacji nowym czynnikiem, jest dwukrotnie wyższy.

Gwałtowny wzrost cen czynników stał się okazją dla osób poszukujących łatwego zysku. Na rynku zaczęły pojawiać się butle z czynnikiem, z niewiadomego źródła pochodzenia, najczęściej sprowadzanym nielegalnie z Ukrainy, ewentualnie z Chin. Cena pełnej butli z czynnikiem klimatyzacji, pochodząca z nie do końca legalnego źródła, może być nawet dwukrotnie niższa niż cena legalnej butli z nowym gazem R1234yf, a to skłania do oszustwa. Dlatego korzystając dziś z serwisu klimatyzacji, warto sprawdzić, czy wykorzystywany przez nich gaz jest w pełni legalny, a cena usługi adekwatna do kosztu nabicia klimy w aucie.

Warto przy tym pamiętać, że czynnik odpowiada nie tylko za chłodzenie powietrza we wnętrzu naszego samochodu, ale także za smarowanie wszystkich urządzeń wchodzących w skład układu samochodowej klimatyzacji. Używanie czynnika kiepskiej jakości lub z czym można niekiedy się spotkać, zwykłego gazu propan-butan, może skończyć się rozwaleniem klimy i dużo większymi kosztami związanymi z koniecznością jej kompleksowej naprawy. Dlatego na serwisie klimatyzacji nie warto dziś oszczędzać i do wszystkich ogłoszeń z podejrzanie niską ceną usługi, należy podchodzić z odpowiednim dystansem.

Warsztat samochodowy Klakson w Pruszkowie zaprasza na profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Trzymamy się najwyższych standardów, dbamy o wysoką jakosc usług.

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790