slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Określenie możliwej przyczyny awarii to klucz do ograniczenia kosztów naprawy samochodu i jej sprawnej realizacji. Dawniej szybkość diagnostyki zależała przede wszystkim od doświadczenia mechanika samochodowego. Współcześnie jest ona pochodną jego wiedzy i nowoczesnego oprogramowania, z jakiego korzysta podczas pracy.

Do odczytywania komunikatów o błędach (awariach) wykorzystuje się komputer pokładowy zainstalowany w każdym współczesnym samochodzie. Wystarczy podpiąć do komputera samochodowego laptop z odpowiednim oprogramowaniem i we właściwy sposób zinterpretować wyświetlające się błędy. Warto przy tym pamiętać, że każdy pojazd ma nieco inne oprogramowanie i inny charakterystykę techniczną – potrzeba specjalnych wtyczek, by do komputera samochodowego podpiąć elektroniczne urządzenie diagnostyczne.  

Im nowocześniejszy typ pojazdu, tym diagnostyka komputerowa okazuje się skuteczniejszym narzędziem do wykrywania i eliminowania ewentualnych usterek technicznych. To doskonałe rozwiązanie, na przykład wówczas, gdy chcemy kupić samochód używany. Wystarczy podjechać na warsztat, podłączyć samochód do laptopa z odpowiednim oprogramowaniem i sprawdzić, co znajduje się w historii jego komputera pokładowego. Diagnostyka komputerowa to także możliwość szybkiego diagnozowania przyczyn awarii bez konieczności rozbierania samochodu na części i sprawdzania jego pojedynczych podzespołów. Oczywiście nie każda awaria jest oczywista i wciąż w wielu przypadkach trzeba polegać na doświadczeniu diagnosty/mechanika, ale w nowszych wersjach pojazdów systemy komputerowe są już tak dalece zaawansowane, że rozpoznanie ewentualnych usterek staje się kwestią zaledwie kilku minut pracy.

Choć diagnostyka komputerowa ułatwia określenie przyczyn usterki, to jednak wielu kierowców wciąż nie dowierza skuteczności tej metody. Zwykle wynika to z niewiedzy i złych doświadczeń, które mogą być pochodną diagnozowania samochodów starszych typów, wyposażonych w mniejszą liczbę czujników – zdiagnozowanie awarii w takim pojeździe jest znacznie trudniejsze. W rzeczywistości diagnostyka komputerowa w nowych wersjach pojazdów jest elementem niezbędnym dla przywrócenia uszkodzonego auta do pełnej sprawności działania. Bez diagnostyki komputerowej nie tylko trudno określić przyczynę awarii, ale także niemożliwe staje się skasowanie błędów w komputerze, już po dokonaniu naprawy auta (po wymianie uszkodzonego podzespołu na nowy).

Jeśli na desce rozdzielczej zauważysz świecenie nietypowej kontrolki, warto odwiedzić diagnostę, podłączyć samochód do komputera i sprawdzić, co konkretnego dzieje się z autem. Na diagnostykę komputerową warto wybrać się również wtedy, gdy zauważysz niepokojące objawy ze strony silnika lub jednego z kluczowych układów odpowiadających za bezpieczną i komfortową jazdę. Dzięki diagnostyce można sprawdzić, co stoi za spadkiem mocy silnika, za większym zużyciem paliwa czy wydłużeniem drogi hamowania na mokrej nawierzchni drogi.

A naszym warsztacie samochowdowym wykonamy pełną diagnostykę komputerową Twojego samochodu. Zadzwoń, umów się!

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790