slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Współczesne samochody standardowo wyposażone są w mniej lub bardziej zaawansowany komputer pokładowy, który odpowiada za sterowanie pracą wielu podzespołów, jednocześnie informując o pojawiających się usterkach i błędach w ich pracy. Podłączając się do samochodowego komputera pokładowego, mechanik może określić rodzaj usterki, co skraca czas diagnostyki i naprawy auta.

Samochodowy komputer pokładowy – co to takiego?

Każdy nowoczesny samochód wyposażony jest w urządzenie odpowiadające za sterowanie pracą jego wewnętrznych układów. Dzięki temu samochody są bezpieczniejsze, bardziej ekonomiczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Urządzeniem sterującym jest specyficzny rodzaj komputera o zwiększonej odporności na uszkodzenia, który w sposób potoczny określa się nazwą samochodowego komputera pokładowego. To właśnie to urządzenie odpowiada za zapalanie się kontrolek umieszczonych na desce rozdzielczej auta, informując kierowcę o ewentualnych awariach, problemach w działaniu niektórych układów lub po prostu o ich uruchomieniu.

Samochodowy komputer pokładowy to także znakomite narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu mechanik dysponujący komputerem z odpowiednim oprogramowaniem może zdiagnozować ewentualną usterkę w aucie, co wpływa na skrócenie czasu potrzebnego do naprawy samochodu.

Jakie korzyści wynikają z samochodowej diagnostyki komputerowej?

Podstawą korzyścią jest możliwość zdiagnozowania awarii bez konieczności rozkręcania auta. Samochód wystarczy podłączyć do komputera i odczytać listę ewentualnych błędów, z których każdy oznacza specyficzny rodzaj usterki. Korzystając z komputerowej diagnostyki samochodowej, można zatem sprawdzić, czy wszystkie układy w samochodzie są sprawne, a jeśli nie, to które z nich wymagają niezwłocznej naprawy. To bardzo przydatna opcja, zwłaszcza przy zakupie auta używanego – wystarczy wybrać się do diagnosty, który sprawdzi, czy auto jest sprawne, czy potrzebuje naprawy.

Praktycznie wszystkie współczesne samochody wyposażone są w jakiegoś rodzaju komputer pokładowy, a zatem wykonanie diagnostyki komputerowej możliwe jest w zasadzie, w każdym aucie. Jeśli na kokpicie zapali się jedna z lampek ostrzegawczych, najprostszym sposobem na zdiagnozowanie przyczyny usterki będzie właśnie wizyta u diagnosty i podłączenie samochodu do komputera.

 W warsztacie samochodowym Klakson wykonamy pełną diagnostykę komputerową, znajdziemy usterkę i ją naprawimy. Zapraszamy.

Klienci o Nas


Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790