slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd-06

Usługa holowania

Dla naszych klientów holowanie na terenie Pruszkowa gratis!

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

moto integrator02 Motointegrator

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Letniej, upalnej pogodzie często towarzyszą gwałtowne burze i niezwykle intensywne opady deszczu, które w szybkim czasie mogą doprowadzić do wezbrania niewielkich cieków wodnych i wystąpienia lokalnych podtopień. Jeśli jesteś pechowcem i Twój samochód jest zaparkowany w niewłaściwym miejscu, może dojść do jego zalania. Co można zrobić w takiej sytuacji? Czy zalany przez wodę deszczową pojazd będzie nadawał się do dalszej eksploatacji?

Możliwość przywrócenia auta do pełnej sprawności po zalaniu zależy od wielu czynników. Dwa najważniejsze z nich to czas, w jakim auto przebywało pod wodą oraz wiek pojazdu. Im dłużej samochód stoi zanurzony w wodzie, tym mniejsze szanse, że zostanie jeszcze uruchomiony. W przypadku nowoczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodów osobowych, do nieodwracalnych uszkodzeń może dojść już po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach zanurzenia auta w wodzie. Nieco większą odpornością na zalanie wodą deszczową charakteryzują się starsze modele pojazdów, ale również w tym przypadku pozostawienie auta w wodzie na kilka-kilkanaście godzin, zapewne skończy się jego złomowaniem.

Jeśli doszło do całkowitego lub częściowego zalania auta, trzeba działać możliwie szybko. Jak najszybciej wyciągamy samochód z wody, otwieramy wszystkie drzwi i demontujemy te elementy wewnętrzne, które tego wymagają. Szybkie osuszenie samochodu daje szansę, że w jego wnętrzu nie zacznie rozwijać się pleśń. Gdy tapicerka samochodowa uleganie zapleśnieniu, już w żaden sposób nie pozbędziemy się z wnętrza auta niezwykle charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu. Warto pamiętać, by po wyciągnięciu samochodu z wody, nie uruchamiać jego silnika. Silnik i elektronika musi samodzielnie wyschnąć. Jeśli będzie zawilgocona i odpalimy samochód, najprawdopodobniej dojdzie do zwarcia, a tym samym do kosztownych w naprawie uszkodzeń. Silnik odpalamy dopiero wówczas, gdy jesteśmy już pewni, że wszystko pod maską auta dokładnie wyschło.

W przypadku poważnych zalań przed przystąpieniem do naprawy auta warto ocenić, czy jego naprawa ma jeszcze sens. Trzeba pamiętać, że demontaż wielu elementów i ich suszenie jest bardzo pracochłonne, a i tak nie zawsze uda się pozbyć nieprzyjemnego zapachu, który wiąże się z rozwojem pleśni w zawilgoconym, samochodowym wnętrzu. Niekiedy rozsądniejszą decyzją, zwłaszcza w przypadku zalania starszych samochodów, jest ich złomowanie.

Klienci o Nas


rec aneta

Aneta

W warsztacie samochodowym Klakson naprawiam swoje auto i zawsze jestem zadowolona z jakości i ceny serwisu samochodu. Polecam!

rec piotr

Piotr

Wybrałem na podstawie opini w internecie Auto Serwis Klakson z Pruszkowa, zawsze rzetelnie i uczciwie diagnozują usterkę mojego auta, a potem naprawiają profesjonalnie mój samochód.

rec marta

Marta

Poszukiwałam polecanego mechanika samochodowego, który wymieni olej w silniku, wymieni rozrząd i przeprowadzi diagnostykę komputerową auta. Polecam auto serwis Klakson w Pruszkowie.

rec artur

Artur

Gdy miałem usterki mechaniczne mojego diesla, mechanik z Klaksona naprawił, gdy popsuła mi się elektronika i elektryka w samochodzie mają świetnego fachowca za dobrą cenę od napraw elektroniki i elektryki. Polecam.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790