slajd-wrzesien-01

Warsztat samochodowy Pruszków

Zdiagnozujemy usterkę, szybko i profesjonalnie naprawimy.

slajd-wrzesien-03

Profesjonalna Naprawa Auta

Serwis samochodów wszystkich marek.

slajd-wrzesien-02

Auto-serwis Klakson

Zapraszamy do naszego nowoczesnego warsztatu samochodowego.

slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

slajd-06

Dla klientów warsztatu Klakson

świadczymy usługę autoholowania z Pruszkowa i okolic

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

 

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

slajd-wymiana-oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju w silniku samochodowym, skrzyni biegów manualnej oraz w układzie wspomagania, wszystkie marki

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Niskie temperatury powietrza w niekorzystny sposób odbijają się na pojemności samochodowych akumulatorów. Jeśli zatem nie chcesz mieć problemów z odpaleniem auta po mroźnej nocy, zawczasu zadbaj o akumulator w swoim aucie. Co możesz zrobić?

Choć współczesne akumulatory samochodowe to urządzenia bezobsługowe, nie znaczy to jednak, że po ich instalacji, możemy zupełnie o nich zapomnieć. Bezobsługowy w tym przypadku oznacza jedynie brak konieczności otwierania górnej pokrywy akumulatora podczas jego ładowania – korki w akumulatorach bezobsługowych wyposażone są w specjalne szczeliny, dzięki czemu wytrącający się podczas ładowania akumulatora gaz znajduje bezpieczne ujście. Poza tym do takich akumulatorów, przynajmniej w teorii, nie trzeba dolewać elektrolitu.

Minusowe temperatury powietrza oznaczają drastyczny spadek sprawności działania akumulatora (przy -15 stopniach Celsjusza sprawność akumulatora może obniżyć się o 70%) i jeśli już wcześniej był on niedoładowany, kłopoty z uruchomieniem samochodu po mroźnej nocy są murowane. Dlatego jeszcze przed nadejściem pierwszych mrozów warto skontrolować poziom naładowania akumulatora i w razie potrzeby podłączyć go do prostownika.

Brak maksymalnego naładowania akumulatora może wynikać z poziomu jego zużycia (ze starości), a także z określonego stylu jazdy kierowcy. Jeśli przemieszczamy się autem głównie na krótkich dystansach, alternator zwykle nie ma czasu na oddanie energii, która została pobrana w momencie rozruchu auta i którą samochód pobiera podczas jazdy, zwłaszcza że w okresie zimowym zapotrzebowanie na energię elektryczną w samochodzie jest zwykle nieco większe niż w innych porach roku (ciągle działające ogrzewanie kabiny).

Jeśli zależy nam na wydłużeniu czasu eksploatacji akumulatora i utrzymywaniu go w dobrym stanie technicznym, warto zastanowić się również nad rezygnacją z dodatkowego obciążania elektrycznej instalacji samochodowej poprzez podłączanie do niej urządzeń peryferyjnych. Należy także dbać o stan techniczny klem i uważać, by zanadto nie zaśniedziały.

Kiedy wymienić akumulator?

Większość obecnych na rynku akumulatorów samochodowych objętych jest 2-letnim lub nawet 3-letnim okresem gwarancyjnym. Przy właściwej eksploatacji i okresowym doładowaniu akumulatora, jeśli samochodem jeździmy rzadko i na krótkich dystansach, okres eksploatacji może wydłużyć się do 5-6 lat. Niektórzy kierowcy z akumulatorów korzystają jeszcze dłużej, ale starsze jednostki szybciej tracą pojemność i trzeba częściej je doładowywać, co szczególnie w warunkach zimowych, może być dość kłopotliwe.

Przymierzając się do zakupu nowego akumulatora, należy sprawdzić, jakie są zalecenia producenta samochodu. Nie warto inwestować w akumulatory o przesadnie dużej mocy rozruchowej, bo zwykle jest to po prostu niepotrzebne. Nie należy jednak kupować akumulatora o zbyt małej mocy, bo wtedy rozruch auta będzie utrudniony i funkcjonowanie samochodowej elektroniki może ulec zakłóceniu. By uniknąć błędu, warto zerknąć do instrukcji lub dopytać zaprzyjaźnionego mechanika.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

 • mechanika samochodowa ogólna
 • klimatyzacja samochodowa
 • elektryka samochodowa
 • pełna obsługa
 • diesel serwis
 • elektronika samochodowa
 • auto diagnostyka
 • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

 

 

 

door to door

Przyjedź do nas do warsztatu samochodowego Klakson - Pruszków, ul. Boleslawa Prusa 91

lub

Skorzystaj z usługi door to door.

Jeśli nie masz jak dostarczyć zepsutego samochodu do warsztatu w Pruszkowie lub po prostu nie chcesz wychodzić z domu - nie ma problemu, nasz pracownik przyjedzie do Ciebie. Obsługiwane miejscowości: Warszawa, Piastów, Brwinów, Komorów, Kanie, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Ursus

 

 

Zakres usług

 • Diagnostyka komputerowa
 • Mechanika samochodowa
 • Elektryka samochodowa
 • Elektronika samochodowa Pruszków
 • Serwis diesel Pruszków
 • Serwis klimatyzacji samochodowej
 • Serwis filtrów DPF i FAP
 • Wymiana oleju Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790